EV Sanlab Learning Logo
TR

|

EN

Hakkımızda

Sanlab Learning Technologies

SANLAB Learning Technologies, bireylerin öğrenme ihtiyaçlarına cevap veren çözümleri ile öğrenmeyi hızlı, kolay ve etkili hale getiriyor. Bireylere mesleki ve teknik anlamda yeni yetkinlikler kazandırırken, mevcut mesleklerini farklı bir yetkinlikle sürdürmelerini sağlıyor. Bugünün ve geleceğin meslek alanlarında ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücünün yetiştirilmesine imkân veriyor. Öğrenme ihtiyaçlarına en uygun şekilde tasarlanmış sanal eğitim ortamları ile eğitim sürelerini ve maliyetlerini en aza indirirken, iş kazası risklerini ortadan kaldırıyor. E-öğrenme çözümleri ile öğrenme sürecini zaman ve mekândan bağımsız hale getiriyor. SANLAB tarafından geliştirilen teknolojiler, Türkiye’nin 55 ilinde 230’dan fazla noktada kullanılıyor. Ticaret Odaları, Sanayi Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri, Belediyeler, Üniversiteler, Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı mesleki eğitim kurumları ve özel şirketler tarafından öğrenme süreçlerine dahil ediliyor ve 30’dan fazla meslek için insan kaynağı yetiştiriyor. Geliştirdiği sanal gerçeklik uygulamaları ile sektöründe öncü birçok firmanın çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürüyor ve toplumu yaşanan dönüşüme hazırlıyor.

Simülasyon teknolojilerinin kullanımını yaygınlaştırmak ve katma değeri yüksek çözümler geliştirmek

Mesleki eğitim yapan her türlü kurum ve kuruluşa simülasyon tabanlı yenilikçi eğitim teknolojilerimizi ulaştırmak. Simülasyon teknolojilerimiz ile her türlü sektörün gelişimine ve verimlilik artışına katkı sağlamak

SANLAB, bütüncül kalite yaklaşımı anlayışı ile ürün gereksinimlerinin belirlenmesinden müşteri teslimatına kadar tüm aşamalarda müşteri beklentilerinin daha ötesinde çözümler üretmeyi, nitelikli hizmetler sunmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı KALİTE POLİTİKASI olarak benimsemiştir.